SVDB Voetbal nieuws

Uitslagen

SVDB 2 – Annen 4 0 - 8

Diever-Wapse 2 – SVDB 1 6 - 3


Programma 26 november

SVDB 1 – HODO 3 10:00

SVDB 2 – Gieten 5 10:00 Vertrek: 9:00


Programma 3 december

SVDB 1 – VKW 5 10:00

LEO 5 – SVDB 2 10:00 Vertrek: 9:15


Programma 8 december

SVDB 7 x 7: sportpark Actief 19:00


Programma 10 december

SVDB 2 – Gieterveen 3 10:00

Ruinen 5 – SVDB 1 10:00 Vertrek: 9:00


Opstellingen:

SVDB 1:

N. Bergsma, M. Felix, R. Gils, H. Heuving, F. Jagt, R. Stegeman, A. Suichies, R. Wanningen, L. Warmelts, R. Kroezen, M. Mellies, T. Bebseler, R. Wagter, R. Grasdijk, M. Warrink

Leider: Gerard Bulten, tel:06-43140598


SVDB 2:

E. Dekker, R. Brinkman, S. Kooi, R. Spreen, R. van Oost, J. Suichies, J. Westebring, M. Timmermans, R. Vredeveld, L. Schoon, P. Joffers., J. Joffers, B.J. Gorter, D. Kremer, W. Teunissen

Leider: Willem Sikkens, tel. 06-27435627


SVDB 7x7:

H. Phillips, M. Rozeboom, W. Popken, R. Smeenge, W. Meertens, R. Wagter, A. Veenstra, J. Brinkman, J. Blok

Leider: Henk Dekker, tel. 06-46796746

SVDB Jeugdvoetbal

Uitslagen :

Beilen JO15-1

Rolder Boys JO15-1

3 - 4

Rolder Boys JO19-1

FC Klazienaveen JO19-1

0 - 5

Rolder Boys JO15-2

HFC '15 JO15-4

9 - 4

Rolder Boys JO17-3

Zuidhorn JO17-2

1 - 2


Programma voor woensdag 22 november:

Tijd

Thuis

Uit

Spelers SVDB

19.00 uur

Bareveld JO13-1

Rolder Boys JO13-2

Bart Stevens, Harmen Westebring


Programma voor zaterdag 25 november:

Tijd

Thuis

Uit

Spelers SVDB

9.00 uur

Rolder Boys JO11-2

LTC JO11-4

Thijs Stoffers

9.00 uur

FC Zuidlaren JO8-3

Rolder Boys JO8-1

Femke Brinkman

10.00 uur

De Weide JO9-2

Rolder Boys JO9-1

Mark Bonder

10.15 uur

Rolder Boys JO9-2

Asser Boys JO9-1

Wilco Brinkman, Bram Strijk

11.30 uur

Gieten JO15-3

Rolder Boys JO15-2

Alwin Gils, Jeroen Stevens

Pepijn Smits

12.15 uur

SJS JO17-2

Rolder Boys JO17-2

Sander Gils

13.00 uur

Rolder Boys JO15-1

Achilles 1894 JO15-2

Marc Boerma, Koen Vos

13.00 uur

Rolder Boys JO13-2

Musselkanaal JO13-3

Bart Stevens, Harmen Westebring

14.30 uur

Raptim JO19-1

Rolder Boys JO19-1

Vincent Wolf

14.30 uur

Rolder Boys JO17-3

FC Zuidlaren JO17-3

Ruben Smit

Dit programma is onder voorbehoud van wijzigingen/fouten.